Vše živé zde má určený osud, a tímto osudem je každý život limitován, dneska jsi nahoře a zítra budeš dole

Vše co je živé, to je zde dočasně, protože trvale je zde jenom smrt, vše živé zde má určený osud, a tímto osudem je každý život limitován, dneska jsi nahoře a zítra budeš dole. Většina lidí zbaběle řeší svoje deprese útěkem do světa iluzí, iluze jsou, jak hůl o kterou se opírá nemocný člověk. Kupte si naše iluze, je to jistota desetinásobku, ano, bude vám lépe, sliby se slibují a jenom blázni se naivně dopředu radují, než poznají, že byli zase chycení do pasti z iluzí.

Já jsem správný pastýř, následujete mě jako ovce, a já vás zavedu do ráje, kde je štěstí a láska. Milost byla plná podvodníků, co se snažili na lidech egoisticky parazitovat, ale kdo jinému jámu kopá, ten do ní časem sám i spadne. Moderní doba přišla s nápadem parazitovat tak že to nikdo nepozná, parazitování je skryto pod povrchem a jenom specialisti vědí, jak to celé funguje, celý systém je postaven na vymývání mozků pomocí; demagogie, reklamy, dezinformací, pohádek, politiky, náboženství, drog, programů, strategie, atd.

Následkem je konzumní kultura, ve které místo pravdy je lež, a místo lásky je zde nenávist, konzumní svět ovládá dneska milion milionářů a prezidenti a ředitelé, to jsou už jenom prodejné loutky, které milionáři snadno ovládají, za vším jsou už mnoho století peníze, nemáš peníze, tak jsi bezdomovec. Heslem moderní doby je, rychle a levně, vše se; optimalizuje, automatizuje, miniaturizuje, recykluje, atd. dnešní novinka, se za dva roky už nevyrábí, protože je zde novější a lepší novinka.

Už zbývá jenom to začít brát lidi jako výrobky, není už o dospělého člověka na pracovním trhu zájem, protože je starý nebo nemocný, tak se člověk automaticky pošle do obvodního krematoria, a tím je problém s; nezaměstnaností, degenerací, podporami, důchody, sociálními dávkami, sociálním bydlením, sociálním zdravotnictvím, extremismem, vandalismem, rasismem, fanatismem, nacionalismem, multi-kulturami, ekonomickou migrací, atd. optimálně globálně vyřešen, nejsou na světě nepřizpůsobiví příživníci, tak s nimi ani už nejsou žádné problémy. Z prachu vše zde vzniká a v prach se to i navrací, prachy zde má už jenom milion milionářů, o tom to zde dneska je.