Přeskočit na obsah

Vše zde už mnohokráte bylo, jenom opakujeme stejné chyby

Neustále z nás dělá propaganda a cenzura pitomce, realita jsou příčiny a jejich následky, mezi protiklady je zde napětí a následkem je čas a prostor ve kterém vše existuje, a tak se vše točí okolo jednoduchých pravidel. Vše zde už mnohokráte bylo, jenom opakujeme stejné chyby, komu není rady tomu není pomoci, největší chybou je lenost, za všemi našimi problémy, které nás všude trápí mnoho tisíciletí je naše lenost, dokud to nepochopíme tak do té doby budeme žít v očistci.

Stránka Zpovědnice je klasickou ukázkou lidské lenosti, zde se nic nezměnilo za mnoho let, a proto to zde vypadá jako na hřbitově, podobně je na tom i školství které je továrnou na pitomce s titulem. Naše politika a ekonomika je sto let za opicemi a všechny snahy o to, aby se eliminovala zaostalost a bída, jsou marné, protože nám vládnou velmi dlouho staří lenoši. 

Potřebujeme nutně dát všem lidem na světě do hlavy GVKB čipy, aby zde skončil konzumní očistec a místo něj zde byl virtuální ráj ve kterém se nelže a nekrade. Je třeba konečně pochopit to že bez GVKB optimalizace budeme pořád jenom líné opice co si zde hrají na lidi, z dálky všemocná elita vypadá božsky a z blízka spatříme že to jsou volové co dělají samé voloviny. 

Štítky: