Vše se zde točí kolem vlastnictví hodnot, následkem musí být konflikty a o hodnoty a svaté války o hodnoty

Ti co jsou nahoře, parazitují na těch, co jsou dole, aby se ti co jsou dole, tomu nemohli bránit tak je zde; policie, soudy, byrokracie, armáda, školství, politika, náboženství, reklama, atd. demokracie to je utopie, ve skutečnosti je zde kleptokracie, neboli vláda lhářů a zlodějů. Bylo zde mnoho snah o vytvoření lepší konzumní společnosti, ale vždy to skončilo nakonec tím, že se vše vrátilo k rozdělení na ty, co jsou nahoře a ty co jsou dole.

Ti co jsou nahoře, serou na ty, co jsou dole, v každé lidské ideologii je to stejné, je tedy zcela jedno, to jestli je zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, byrokratismus, centralismus, egoismus, nacismus, monopolismus, globalismus, hinduismus, atd. zaměstnanec není placen za to, co dělá, ale je placen za to, jak vysoko je on v tomto egoistickém systému, dole je peklo a nahoře je ráj.

Myslíme a konáme podle situace, naše inteligence se snaží o to vyhrát i za pomocí porušení pravidel, vytváříme svatá pravidla a okamžitě vznikají u pravidel výjimky, co je zakázáno těm, co jsou dole, to je povoleno těm, co jsou nahoře. Vše se zde točí kolem vlastnictví hodnot, následkem musí být konflikty a o hodnoty a svaté války o hodnoty, klid je jenom na hřbitově. Běž se proto podívat do krematoria a na hřbitov, ať jistě víš co tě brzo čeká, když je majetek lakomcem nahromaděn, tak lakomec zemře, a jeho dědici se mají dlouho dobře.