Z díla spatříme tvůrce, podívejme se na informace a programy které jsme jako lidi vytvořili za mnoho století a dojde nám to, že se vše točí okolo pokryteckého egoismu, kdy hlásáme dobro a konáme zlo! Já jsem svatý a ty jsi hříšník o tom je naše pokrytecké egoistické myšlení, všude je to jenom divadlo, ve kterém každý pokrytecký egoista touží po hlavní roli, aby tak získal; bohatství, moc, popularitu, svatost atd. z dálky tak čerti vypadají jako andělé.

Války v nahotě odhalují naše egoistické pokrytectví, kdy veliké množství zbytečně mrtvých lidí to je pro elity jenom statistika, pokud ale zemře stářím v nemocnici prezident, tak je to najednou veliká tragédie. Pomocí propagandy a cenzury se promění lidi v loutky které snadno ovládají všemocné elity a je zcela jedno jestli je zde socialismus nebo kapitalismus, protože ve skutečnosti je zde všude pokrytecký egoismus!

Pohádky a náboženství jsou plné zázraků které dokáže člověk, takto se z lidí dělají pitomci, kdo lže ten i krade, a tak zde zloděj honí zloděje! Sociální sítě na internetu se stávají digitálním náboženstvím, všichni kouří cigarety a koukají do mobilních telefonů, aby tak uspokojili svoje ubohé závislosti. Nebude to už trvat evolučně dlouho a lidi opustí svoje ubohé tělo a budou existovat jenom ve virtuální realitě a místo těla budou mít inteligentní počítač, nejsou na světě už nikde lidi, tak nejsou žádné problémy s lidmi.