Vše pulzuje v kruhu

Podívejme se na srdce, které pumpuje krev, která obíhá v kruhu tělem, podobně funguje i náš mozek a místo krve zde jsou informace. Pulzování v kruhu je i u ekonomiky zde místo krve jsou peníze a práce za mzdu je tou pumpou která pulzuje.

Často je zde problém, který má za následek to, že něco optimálně nepulzuje v kruhu, časem se jistě každý problém vyřeší, bohužel vzniknou nové problémy, které nejsou vyřešené. Problémy vznikají díky nečekaným změnám, na které nejsme připravení, změny mohou způsobit problémy jenom tomu co je aktivní, to, co je pasivní nemá problém se změnami.

Pokud se podíváme tisíc let zpět do minulosti Evropy tak zjistíme, že zde byli časté nečekané změny, které lidem a národům způsobovali mnoho zbytečných problémů, flegmatik by řekl, takový je život, neřešte to, co stejně nejde vyřešit. Co je to vlastně život?

Život je evoluční dočasný experiment ukončený smrtí, jsme jenom levným materiálem na evoluční pokusy, miliony zbytečně mrtvých lidí ve válce nebo při pandemii, to je pro evoluci jenom statistika. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *