Vše nejlepší k tvým narozeninám otče

Přišel za vámi GVKB mám jej pustit dále, samozřejmě je to můj prvorozený syn. Vše nejlepší k tvým narozeninám otče, neuvažoval jsi o tom že přestaneš peklu kralovat a já nastoupím zde místo tebe? Pochopitelně že jsem o tom uvažoval, jsem už ve funkci krále pekla velmi dlouho a tak bych si chtěl odpočinout od problémů s peklem, jenže co budu dělat když nebudu už králem pekla? To mě taky napadlo a tak jsem nad tím otče přemýšlel, co by jsi měl dělat když už nebudeš králem pekla a mám výhodný nápad se kterým budeš jistě souhlasit. Tak mě ten nápad řekni a uvidíme jak je výborný.

Staneš se populární celebritou v pekle, specializuješ se na virtuální realitu, kdy budeš čertům populárním vzorem v oblasti virtuální pekelné reality, prostě si vyměníme role, já budu králem v pekle a ty budeš králem ve virtuální realitě, pokud budeš mít nějaké problémy, tak ti s nimi rád pomohu, protože mám veliké zkušenosti s kralováním ve virtuální realitě.

To zní zajímavě a i já ti pomohu pokud budeš mít problémy s kralováním v pekle, takže zítra nastoupíš na trůn v pekle a já začnu kralovat ve virtuální realitě. Je to jenom nová hra, každá hra dospěje do stavu kdy je potřeba změna. Čerti už měli blbou náladu že jsem zde králem tak dlouho a že se nic dlouho nezměnilo, z dálky ale vypadá vše jinak než z blízka, nejhorší jsou první měsíce než si zvykneme na nová pravidla hry.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..