Vše je zde už vytunelované a rozkradené, média vám tvrdí že se máte dobře a vy tomu věříte jako hloupé ovce

Je to tak, lidi zde po prezidentech házejí vajíčka, dávají na Vltavu vztyčený prst, věší červené trenýrky na místo praporu prezidenta, ukazují prezidentu červené karty atd. Ano tento národ je národem; kacířů, skeptiků, hlupáků atd. takový národ si nezaslouží, aby zde byl prezidentem deset let Guru Vít Kouba Bhagavan, zlomil jsem nad vámi hůl, budete mít zase hloupého prezidenta.

Ano, nejste tady doma, vládnou vám zde cizinci, a to už mnoho století, jste jenom sluhy cizinců, a jak vám zde cizinci pískají, tak tancujete, i váš hloupý prezident je sluhou cizinců, a tak tancuje, jak cizinci pískají. Tak malý národ je snadnou kořistí pro veliké národy, vše je zde už vytunelované a rozkradené, média vám tvrdí že se máte dobře a vy tomu věříte jako hloupé ovce.

Jste tranzitním národem i pro ubohé ekonomické migranty, tento národ nemá už žádnou ekonomickou budoucnost, podívejme se na ubohé diplomové práce našich studentů, z těchto hlupáků s vysokoškolským diplomem se zde stane už brzo elita, ano, Vít Kouba nebude zde prezidentem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *