Vše je zde stvořeno díky nastavení

Když se podíváme na staré knihy a staré fotografie tak si uvědomíme, že je vše jiné, v čem je vlastně vše jiné co podstatného se změnilo oproti tomu, co zde dříve bylo? Končí období politických pohádek, a přichází konzumní období, ve kterém se z díla poznává tvůrce, z lidí se stávají vojáci, a ten kdo prohraje, zle zde skončí, máš problémy tak musíš bojovat, a nesmíš očekávat to, že ti někdo v nouzi bude zadarmo rád pomáhat.
Nejspíše vše začalo před sto lety nástupem Socialismu, který nám ukázal to, že člověk, je jenom dobytek, se kterým si může dělat centrální diktatura, co chce. Potom přišel Nacismus a on nahnal mnoho miliónů lidí do plynových komor, jenom proto, že neměli čistou Nacistickou rasu. S nástupem centrálních diktatur logicky nastupuje deprese a tím veliká konzumace drog, nebo víra ve svaté pohádky kde jsou zázraky.
V současnosti nastává období; optimalizace, automatizace, globalizace, digitalizace, logistiky, samoobsluhy, samostatnosti, atd. nároky na lidi rychle narůstají, a ten kdo se nepřizpůsobiví větším nárokům, ten skončí na okraji společnosti, jako ubožák bez domova. Vše směřuje k veliké globální válce, vždy tomu tak bylo, že když bylo lidem nejhůře, tak přicházeli revoluce a války. Vše je zde stvořeno díky nastavení, vesmír a život to je nastavený systém, pokud jsou v nastavení chyby, jsou zde problémy, které řeší evoluce.
Vše co zde vzniklo to i zanikne, vše je zde dočasně, i sobecký člověk je zde na této planetě jenom dočasně! Člověk svoji civilizaci založil na vědě a technice, věda a technika zesiluje mnoho naše těla a naši psychiku, bez vědy a techniky, je člověk jenom opice s nulovou hodnotou. Jenže věda a technika nám už přerostla přes hlavu, a blíží se jistě doba umělé inteligence a robotů, člověk bude globálně přemístěn z civilizace do rezervace, a v civilizaci budou místo lidí už jenom roboti.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu