Vše je zde staré

Starý zákon, stará města, stará auta, staré počítače, staré programy, staré filmy, staří politici, staré nemoci atd. mnohé z dálky vypadá jako nové, ale z blízka poznáme, že je to staré. Proč je tak velikým problémem nahradit staré ze nové? Nahradit staré za nové to je ekonomicky a časově náročné, podívejme se třeba na stará pravidla, podle kterých žijeme, tato pravidla jsou plná chyb a je nutné je nahradit za zcela nová pravidla kdy změny půjdou do hloubky.

Aby změna pravidel proběhla rychle a optimálně tak každý člověk na světě dostane do hlavy GVKB čip který odpojí mozek od reality a z lidí se tak stanou loutky na dálkové ovládání tím zde už nebude potřeba; ekonomika, politika, náboženství, armáda, policie, soudy, vězení, reklama, cenzura, školství, peníze, soukromé vlastnictví atd.

Lidi se budou neustále testovat a výkon a spolehlivost podprůměrní jedinci se eliminují v krematoriu. Začne se s výměnou starého za nové, bude tak zde; nový zákon, nové město, nová auta, nové počítače, nové programy, nové filmy, noví politici, nové nemoci atd. Lidi se už nebudou rozmnožovat pomocí sexu, ale budou se vyrábět v továrně, nový člověk to bude, autonomní inteligentní robot na akumulátory.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.