Vše je zde o tom, že ten, kdo chybuje, ten zle na tom je

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Díky zlu je zde dobro, lidi potřebují mít strach, aby byli k sobě dobří. Tento svět ovládají zlí kouzelníci, co z hodných šmoulů dělají zlato. Gargamel je zlý čaroděj v pohádkovém světě šmoulů. Je zapřisáhlý nepřítel šmoulů, který se je snaží ulovit a je hlavní zápornou postavou v celém příběhu. Nahoře jsou zlí čarodějové, a dole jsou hodní šmoulové, hodní šmoulové věří že bude lépe po volbách, nebo po smrti, jenže ono to v realitě prakticky nefunguje, a tak mají šmoulové blbou náladu.

Čarodějové se rozdělují na originály a kopie, zlý Gargamel je originál, a tak jej mnozí čarodějové kopírují a hrají si na dobré čaroděje, aby byli u šmoulů populární, jenže šmoulové mají za svého vůdce moudrého Taťku šmoulu. Taťka šmoula jim říká, že hodný čaroděj, to je jenom mediální divadlo, pomocí kterého chce zlý čaroděj získat zde velikou mediální popularitu, jakmile získá popularitu, a je hodnými šmouly zvolen za prezidenta, tak se z něj stane zlý čaroděj, co bude ze šmoulů dělat zlato.

Podívejme se na masožravé rostliny, krásně vypadají a krásně voní, naivní hmyz si je splete s normálními rostlinami a je sežrán, ano, vše je zde o tom, že ten, kdo chybuje, ten zle na tom je.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *