Vše je zde o nastavení pravidel

Každý systém má Achillovu patu, i Romové mají logicky Achillovu patu, a stačí správný zásah a už zde není s Romy problém, víte, co je tou Achillovu patou u Romů? Tou Achillovou patou je výchova dětí od narození od 21 let v Buddhistickém klášteře, který je na Srí Lanka. Představte si, jak se k rodině vrátí Rom, který žil 21 let jako buddhista na Srí Lanka.

Tato návštěva by trvala asi jednu hodinu a potom by se Rom na 100 % vrátil zase na Srí Lanka do kláštera. Co by mohli rodiče nabídnout svému dítěti? Vše je zde jenom o parazitování, pokud parazit nemá možnost parazitovat, tak je od něj pokoj. Pochopitelně že by museli Romové ekonomicky přispívat na svoje děti, a stát by jim proto zajistil možnost pracovat za minimální mzdu na čerstvém vzduchu.

Najednou by se ženy Romů nechali sterilizovat, protože mít za takovéto situace děti, by bylo pro ně ekonomickou sebevraždou. Vše je zde o nastavení pravidel, jak si to uděláme takové to zde i máme, přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, stejný postup bychom použili vůči všem cizincům, co mají v EU snahu být zde ekonomickými příživníky díky tomu, že mají mnoho dětí.

Ano, špatná výchova dětí u Romů je slabým místem, na které musíme namířit EU zákony. Svět potřebuje mnoho svatých buddhistů, co nelžou a nekradou, správná výchova je základ, který nejde ničím nahradit. Pokud by se to Romům v EU nelíbilo, nikdo je zde nebude násilím v EU držet, svět je veliký a jistě všude rádi Romy přijmou, s otevřenou náručí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.