Vše je zde mediální divadlo, na kterém hrají jenom nuly, co si myslí, že jsou velikým číslem

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Internet umožňuje nulám si hrát na to, že jsou velikým číslem, čas má dost času na to, aby nám ukázal, kdo zde byl nulou, a kdo zde byl velikým číslem. Statistickým faktem je že za sto let po smrti známé osobnosti už většinou nikdo tuto osobnost nezná, sejde z očí, sejde z mysli!

Vše je zde mediální divadlo, na kterém hrají jenom nuly, co si myslí, že jsou velikým číslem. Já rád hovořím o tom, že celebrity jsou jenom mýdlové bubliny, ve kterých je jenom psychická prázdnota, a tyto nafouklé bubliny brzo prasknou, a nic po nich nezůstane. Proč něco vymýšlet, když mohu kopírovat to, co vymyslel někdo jiný, to je moderní konzumní společnost, kdy celebrity jenom kopírují to, co je v módě!

Vše je zde dneska postaveno na povrchnosti, a pod krásným povrchem je ukrytá ošklivost. Z kariéristů se stali krysy, co běží krysí závody, psychopati tyto závody vyhrávají a získávají zde vysoké funkce spojené s imunitou a bohatstvím, úspěch je pro kariéristy tvrdou drogou a pokud tuto drogu nemají tak konzumují tvrdý alkohol a kouří cigarety.

Život má smysl, když jsi nahoře a nemá smysl, když jsi dole, toužení se stává kariéristům soužením, kariéristi se zamotávají do svých lží, a tak žijí ve strachu, že budou odhalení a potrestaní, proto se snaží o anonymitu, je to jednoduchá strategie, za neúspěchy můžou ostatní, a za úspěchy mohu jenom já.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *