Vše je zde jenom divadlo založené na tom, že ti co jsou nahoře, v tom lítají

Já v tom lítám, ano každý jsme obrazně pilotem co neustále někam lítá, a jde o to, odkud kam lítáme, a v jakém letadle lítáme, všichni jsou blázni a jenom já jsem letadlo, otázkou je proč v tom všichni lítáme? Jádrem problému je to že nemáme informace, vím jistě to, že nic nevím, vše je zde jenom divadlo založené na tom, že ti co jsou nahoře, v tom lítají, a ti co jsou dole, na to nemají čas nebo peníze, aby v tom mohli lítat. Každý umí lítat v tom jinak a tak se nemůžeme domluvit, protože každý mluví jenom o tom, jak on v tom umí lítat.

Společnost je založená na dogmatu že většina by měla mít pravdu, minulost nám ale dokázala, že jde o dogma, a že menšina může mít pravdu, a většina se může mýlit. Podívejme se třeba na jednice, se kterými jsou problémy, protože v tom neumí lítat, a tak na nás parazitují, a většinou se i rychle rozmnožují. Jde o to, aby měl každý k dispozici optimální informace a tak v tom mohl lítat, dáme proto všem lidem do hlavy GVKB čipy, čipy do mozku nahrají GVKB operační systém, a už v tom bude moci každý lítat, a tak zde už nebudou s lidmi problémy.

Vše je zde dočasně, co bylo, to už nezměníme, a o tom co bude, nic nevíme, když rozeberu příčiny toho, že jsou subjekty a objekty v depresi, už mnoho tisíciletí, tak dospěji k tomu, že příčinou je nedostatek informací, nebo neschopnost, umět informace optimálně používat, pro řízení letadla jsou potřebné informace, nestačí teoretické informace potřebujeme praktické aktuální optimalizované informace.

Není důležitý zájem subjektu ale důležitý je zájem objektu, malé se musí podřídit velikému, z lidí se stanou jenom čísla ve statistice a milion zbytečně mrtvých lidí za měsíc to bude jenom statistika, kult jedince bude eliminován, všechny kulty jedinců z minulosti jsou jenom dezinformace a dogmata, pravdou je že jedinec bez podpory mnoha cizích lidí je zde jenom číslem ve statistice. Na myšlení zde budou počítače s GVKB umělou inteligencí, ty zde budeš na to, abys v tom profesionálně lítal, a nikdy jsi nehavaroval.