Přeskočit na obsah

Vše je zde film a každý je zde divákem i kameramanem

Náročné úkoly lze zvládnout díky spolupráci, ve které není místo pro podrazy a parazitování na druhých. Jakmile je spolupráce nahrazena sobeckou diktaturou tak není možné již náročné úkoly zvládnout. Sobecké diktatury jsou jako plevel, který na nás parazituje, a tak jej musíme neustále likvidovat. Nejhorší je srážka s blbou sobeckou sviní, blbec dokáže narušit v týmu dokonale spolupráci a následkem je to že se úkol nezvládne.

Statistika nám jasně dokazuje, že problémoví jedinci neboli blbé sobecké svině, mají problémy se špatnými závislostmi a nedokážou se špatných závislostí zbavit, to by spíše zemřeli, než by se svých špatných závislostí zbavili, klasikou je zde Adolf Hitler, který spáchal sebevraždu, díky svým špatným závislostem, kterých se nedokázal zbavit. Život je postaven na závislostech, protože potřebuje zdroje k růstu a zdroje získává díky závislostem, jsou závislosti správné a chybné, mnohdy je obtížné u závislosti poznat, jestli je správná nebo chybná.

Víme jistě, že konzumace alkoholu a tabáku je chybná závislost, protože následkem této konzumace je poškozené zdraví a máme i mnoho nejrůznějších problémů díky této konzumaci. Nevíme, ale vůbec je chybnou závislostí žít ve vztahu s partnerem opačného pohlaví, mnohdy zde jsou takové hádky, mezi manžely že to ruší i sousedy a mnohdy musí i zasahovat i policie. Svět, ve kterém existujeme, je v neustálém pohybu, kdy se malé točí kolem velikého a z malého zde vyrůstá veliké, jedinou jistotou v tomto světě je to, že zde není nic jisté.

Pevným bodem jsou zde semena, ze kterých může něco vyrůst, pokud semeno má štěstí a dopadne tam, kde bude mít k růstu podmínky, jenom minimální množství semen ale má to veliké štěstí, že bude mít k růstu optimální podmínky a že tak umožní vznik nějakého nového živého systému. Semeno to je investiční plán a musí zde být prostředí, které tento plán přijme a potom jej i realizuje, semenem může být i stránka na internetu a uživatelé internetu musí tuto stránku přijmout a umožnit jí to, aby zde rostla návštěvnost.

Semenem je i každá informace a každý obrázek na této stránce, vše veliké je složené z malého, dokonalost se skládá z mnoha maličkostí, ale udělat něco co je dokonalé to není maličkost. Vše je zde film a každý je zde divákem i kameramanem, tento film nelze zastavit tak jako nelze zastavit otáčení naší planety kolem slunce. Není třeba sedět u televize a přepínat dálkovým ovladačem kanály, to jenom plýtváme svým časem.

Je třeba vstoupit do tohoto velikého filmového studia a začít zde pracovat na tom, aby se vše rychle a správně neustále optimalizovalo, a tak jsme už nemuseli pasivně konzumovat ubohé ideologické dezinformace, které z nás dělají konzumní duševní mrtvoly. Zatím, jste jenom duševní konzumní ubohé mrtvoly a máte možnost se díky mně probudit, a začít zde žít tak, jako zde žijí delfíni v moři, nebo jako zde žijí pracovité včely, díky kterým máme od nich dobrý med. Díky bohu se smát sobeckým sviním mohu, tak to je že ten druhý sobecká svině je.

Štítky: