Vše je zde dočasně a to musí člověk konečně pochopit

Období, ve kterém se mohlo chybovat, končí, přichází období, ve kterém se nemůže už chybovat, protože zde místo lidí budou jenom roboti, nejsou lidi tak nejsou s lidmi ani problémy. Berme lidi jako by to byli koně, které jsme používali na to, aby nám sloužili a táhli kočáry, dneska nejezdíme v kočáře, ale jezdíme auty a létáme letadly, doba se evolučně restartovala, a tak v době kde je vše vyrobeno v továrně, musí být i nový zaměstnanec, vyroben jako inteligentní GVKB robot ve veliké GVKB továrně, kde budou roboty vyrábět roboti.

Narůstající bída a nezaměstnanost, jasně signalizuje to, že doba lidské fyzické špinavé práce už končí, a nastává doba práce robotů a strojů, lidi na to reagují vandalismem, a tak ničí cizí hodnoty, nebo se navzájem zabíjejí. Vojenští roboti zajistí globálně přemístění lidí do rezervací na Sibiři, a zde se oddělí muži od žen, aby zde už nedocházelo k rozmnožování lidí, co zde jsou zcela zbyteční pro robotickou GVKB civilizaci.

Mnozí lidští vandalové se pokusí drze o odpor proti přesunutí na Sibiř, tento odpor bude ale marný, vojenští GVKB roboti nebudou mít slitování s těmi, co se drze postavili na odpor a budou tyto vandaly eliminovat pomocí termobarických zbraní. Vše je zde dočasně a to musí člověk konečně pochopit, že zde evolučně globálně končí, GVKB systém není tak bohatý, aby mohl tolerovat lidi, co dělají amatérské chyby.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu