Vše je v konzumní kultuře jenom hra o hodnoty

Vše, co je živé a zdravé to pracuje, hodnoty vznikají jenom z profesionální práce, bída je tam kde se prací nevytvářejí hodnoty, zde se dostáváme k amatérské práci, která nevytváří hodnoty. Proč je zde nadbytek amatérské práce a nedostatek profesionální práce? Zde je seznam hlavních příčin, díky kterým je zde nedostatek profesionální práce; chyby, spěch, bludy, pověry, mytologie, pohádky, totality, idealismus, humanismus, centralismus, monopoly, mafie, přelidnění, degenerace, reklama atd.

Vše je v konzumní kultuře jenom hra o hodnoty a ti co vyhrají parazitují na těch co prohráli. Jsme reklamou klamáni natolik, že jsme se dostali do začarovaného kruhu, stavíme ekonomiku a politiku na lži a krádeži, a tak neustále dochází k nějaké krizi nebo válce. Pokud má hra špatná pravidla tak zde jsou problémy, na které není řešení, změnit pravidla této hry o hodnoty je velmi obtížné, jenom veliké krize a války dokážou to, že se začnou konečně měnit pravidla této hry o hodnoty.

Neustále zde jsou mediální sliby, které se nikdy nesplní, svět k lepšímu nezmění ti, co jsou nahoře díky protekci, kterou si nezaslouží, svět k lepšímu změní jenom věda a technika která se uvede optimálně do praxe, nestačí změnit jenom povrch, je nutné i změnit to co je pod povrchem, potřebujeme, aby roboti začali vyrábět roboty, a to by vedlo k tomu, že nám budou vládnout autonomní inteligentní roboti na akumulátory, tak bude robot prezident vyznamenávat roboty, EU už nebude zaměstnávat lidi a zaměstná jenom GVKB roboty. Lidi se tak přesunou v EU z civilizace do EU rezervací, nejsou v EU lidi tak nejsou v EU problémy. 

     

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.