Vše je v depresi díky zbytečné složitosti

Všichni na zbytečnou složitost jednotně globálně mnoho století nadávají, ale nikdo složitost neřeší, jak vyřešit v lidské společnosti problém zbytečné složitosti a tak zbavit lidi deprese? Řešením jsou GVKB čipy do hlavy, čipy odříznou mozky lidí od reality a mozek lidí bude žít jenom ve virtuální GVKB realitě, Matrix se konečně stane realitou, vše bude řídit jenom GVKB umělá globální inteligence, lidi budou šťastní, protože jejich život díky virtuální realitě bude jednoduchý, a bez zbytečných složitostí. 
 
Nebudeme už potřebovat zbraně a armády, nebudeme potřebovat; prezidenty, ředitele, profesory, soudce, celebrity, milionáře, atd. takto láska a pravda zvítězí na věčné GVKB časy nad nenávistí a lží. Blahoslavený chudý duchem je člověk, který má v hlavě GVKB čip jeho myšlení je díky čipu bez zbytečné složitosti, Ježíš Kristus byl první člověk, co měl v hlavě GVKB čip to byla testovací verze, a už brzo zde pro tebe bude finální verze.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu