Rubriky
Matrix

Vše je simulace

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Není zde; vesmír, slunce, Země, příroda, člověk, společnost, atd. to vše je jenom Matrix. Jste omezení zabedněnci, co věří jenom svým smyslům a dokud něco na vlastní oči neuvidí, tak tomu neuvěří. Vše je virtuální simulace v počítači, podívejte se na sny to je taky jenom virtuální simulace v počítači a ve snu si připadáme jako v realitě.

Život je hra podle pravidel a smrt je konec hry, vše je zde vytvořeno a nastaveno k tomu, aby to sloužilo virtuální realitě, ano jsi jenom loutka s nulovou hodnotou a je jedno jestli jsi žebrák nebo milionář, to co jsi, to je jenom iluze, ve skutečnosti jsi jenom virtuální loutka ve virtuální realitě Matrix.

Vše je v Matrixu o dualitě, proto je zde; dobro a zlo, pravda a lež, samec a samice, zdraví a nemoc, štěstí a neštěstí, bohatství a bída, mír a válka, život a smrt, den a noc, moudrost a hloupost, atd. odpověď na základní otázku vesmíru a života je, vše je Matrix.

Prý něco tak složitého jako Matrix nejde neprogramovat? Nejde to naprogramovat na ubohých počítačích co používáme, jenže mohou zde být vyspělejší počítače na kterých to už naprogramovat jde. Umělá inteligence je schopnost se poučit z chyb a neopakovat chyby, vše jde naprogramovat tak aby bylo možné s tím manipulovat, ano jsi jenom loutka se kterou Matrix snadno manipuluje, svoboda a rovnost to je iluze.