Vše je optimální po aktualizování

Realita, ve které všichni žijeme jako lidi se neustále mění, protože zde jsou optimalizace a aktualizace, nemění se, ale realita jenom pro lidi mění se realita i pro vesmír a pro vše co je živé, vše je v evolučním pohybu, protože všude je snaha nahradit staré za nové a chybné za správné. Mnoho lidí má starý telefon s operačním systémem Android a nemá nejnovější verzi operačního systému Android, protože jejich starý telefon, nepodporuje instalaci nejnovější verze.

Windows 11 přišel nečekaně s tím, že nepůjde nainstalovat na počítače co jsou starší více než 3 roky, to mnoho hloupých lakomců nedokáže pochopit, protože byli dlouho zvyklí na to, že šel Windows spustit i na velmi starých počítačích. Mnohé z dálky vypadá jako nové a z blízka poznáme že je to staré, podívejme se na pravidla, podle kterých vše v realitě funguje, tato pravidla jsou stará mnoho století a z dálky vypadají jako nová pravidla!

Vše je zde hra a boj podle pravidel a za porušení svatých pravidel je tvrdý trest. Problémem je pořád to že pravidla, podle kterých existujeme jsou plná amatérských chyb, a proto se pravidla logicky neustále všude porušují! Podívejme se na svaté mravní desatero, které je ukázkou pravidel, která se všude běžně porušují. Neporušují se všude jenom vesmírná a přírodní přirozená pravidla, jakými je zákon napětí mezi protiklady a zákon příčiny a následku!

Mocné a bohaté elity neustále všude vymýšlejí nová svatá pravidla, a nutí násilím lidi, aby tato nová chybná pravidla dodržovali! Moje hra a moje pravidla o tom je každý; stres, deprese, lež, nenávist, krádež, vražda, násilí, konflikt, válka, revoluce atd. všechna lidská pravidla jsou subjektivní, a tak jsou plná chyb! Když nejdou prosadit chybná pravidla po dobrém tak se prosazují po zlém, komu není rady tomu není pomoci!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.