Vše je o tom že špína způsobuje nemoci

Tak jako zde existují tělesné infekční nemoci, které napadají lidi s malou tělesnou imunitou, a my tyto nakažené lidi zavíráme na infekční oddělení do nemocnice, tak zde jsou logicky i psychické infekční nemoci, a logicky je třeba nakažené jedince izolovat v psychiatrické nemocnici, aby nemohli nakazit psychicky svoje okolí. Psychicky nakažený jedinec propaguje to, co školí lidem, a tím lidi nakazí svými infekčními myšlenkami, co vše škodí lidem to dobře víme, lidem škodí; bída, nezaměstnanost, nevědomost, nenávist, lež, pokrytectví, kariérismus, krádež, příživnictví, zrada, závist, dobrota, špína, hluk, smrad, přelidnění, multikultura, extrémy, vandalismus, drogy, prostituce, mafie, kleptokracie, války, ekonomické krize, nevýhody, nejistoty, centralizace, inflace, zaostalost atd.

Pověříme policejní roboty tím, že budou globálně zatýkat lidi co mají psychické infekční nemoci a policejní roboti přemístí tyto lidi do obvodní infekční psychiatrické nemocnice, kde je budou léčit policejní roboti, nikdo nebude mít na světě imunitu nebo výjimku, policejní roboti zatknou; krále, šlechtice, papeže, dalajlámu, guru, rabína, prezidenta, předsedu vlády, předsedu politické strany, ministra, poslance, senátora, soudce, diplomata, celebritu, milionáře, novináře, ředitele, soudce atd.  Zavede se čipové sledování lidí na psychické infekční nemoci v reálném čase.

Tím zde globálně skončí; politika, náboženství, móda, reklama, filosofie, dezinformace, drogy, pokrytectví, kariérismus atd. Návštěvy v infekční psychiatrické nemocnici budou globálně zakázány, a nemocní nebudou mít k dispozici internet a telefon. Jak bude probíhat léčba lidí co mají psychické infekční nemoci? Léčba bude probíhat jenom pomocí kurzů programování, ten, kdo nebude v těchto kurzech optimálně spolupracovat s učitelem, ten bude mít omezený příjem jídla a omezenou možnost spánku. Vše je o tom že špína způsobuje nemoci, proto v nemocnici se dbá tolik na čistotu, nestačí jenom čistota fyzická je potřeba i čistota psychická. Máš v hlavě psychickou špínu tak v infekční psychiatrické nemocnici ti hlavu od špíny vyčistí rychle a levně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *