Vše funguje, pokud je zde svoboda

Politika škodí ekonomice. Je to starý problém, že svaté ideologie škodí ekonomice, ideologie vznikly díky sexuálnímu pudu, kdy lakomí jedinci, co měli silný sexuální pud, začali agresivně pro sebe získávat zdroje a servis, bez ohledu na svoje okolí, což vedlo vždy ke zhroucení ekonomiky a politiky, které se projevovalo; válkami, hladomory, epidemiemi atd. Ekonomika je založená na funkčnosti, když vše funguje a nejsou zde problémy je ekonomika zdravá, jakmile je funkčnost agresivně narušená, tak ekonomika onemocní, a přichází krize spojená s; bídou, drogami, nezaměstnaností, kriminalitou, válkami, fanatismem atd.

Vše funguje, pokud je zde svoboda hmotná a duševní, jakmile se začne agresivně svoboda potlačovat ve jménu nějakých ubohých svatých ideálů, tak se zakrátko ekonomika dostane do krize a potom trvá dlouho, než se uzdraví. Tak jako pronásledujeme ty, co porušují zákony tak musíme začít pronásledovat ty co propagují nějaké ideologie které mohou být; politické, podnikatelské, náboženské, vědecké, technologické, umělecké atd. Ideologie je založená na lásce k nějakému ideálu a tím z nás dělá hlupáky a ubožáky, z dálky mnohé může vypadat ideálně ale z blízka spatříme, že to ideální není a že šlo jenom o ubohou past na naivní ubožáky.

Tam kde je energie tam se vše neustále mění, a tak zde nemůže být nic trvale ideální, podívejme se třeba na knihy, dneska je nějaká kniha velmi dobře prodejná, ale po určité době o ní již nebudou mít čtenáři žádný zájem, protože zde budou lepší dobře prodejné knihy. Nejlépe si uvědomíme vývoj u zbraní a válek, zde byl velikým vynálezem střelný prach, ale v současnosti zde již jsou mnohem lepší zbraně, používající nové technologie a tyto zbraně nahrazují zbraně založené na střelném prachu.

Ideály jsou jako módní oblečení, které se mění každý rok, dneska třeba mnoho lidí hledá ideální informace a programy, pomocí kterých by se zde měli dobře, časem ale poznají, že jsou naivní, protože náš svět nebyl a nikdy nebude ideální a každá informace i program za krátkou dobu ztratí svojí velikou hodnotu. Rychle prodat zboží a služby to je konzumní současnost, protože vše zde rychle ztrácí svoji hodnotu, a tak se investují do reklamy veliké hodnoty, aby se zboží a služby rychle prodali. Politika brání lidem v tom, aby mohli rychle prodávat zboží a služby, tím že je agresivně zotročuje pomocí špatných zákonů a veliké zbytečné byrokracie. Je třeba tedy začít zavírat do vězení politiky a jiné podvodníky, co pomocí ubohých ideálů, dělají z lidí hlupáky a žebráky.

Příspěvek byl publikován v rubrice Chyby se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.