Vole, nehraj si zde na boha

Nejčastější oslovení u nás je vůl, a každý vůl, si u nás hraje na boha, to jistě musí mít nějakou příčinu, tou příčinou je to, že chybná výchova v rodině a škole, přeprogramovala lidem mozky tak, že z nich učinila hlupáky a chudáky. Jsme národem hlupáků a chudáků, bude trvat mnoho generací, než dojde k tomu, že nebudou zde volové, co si hrají na boha. Cesta od centralizace k decentralizaci je dlouhá a na konci je čistota v nás a okolo nás, centralizace je továrnou na špínu, příroda je decentralizovaná, a proto je zde čistota. 
 
Politici a podnikatelé jsou ekonomicky negramotní a neuvědomují si to, že otroctví nefunguje, protože otroci myslí a žijí jako volové, nemáme u nás demokratický kapitalismus, je zde feudalismus už mnoho století, všemu zde chybně vládnou králové a feudálové. Vše zde levně skoupili cizinci a tak už to zde není naše vlast, protože zde už nic nevlastníme, jsme zde jenom ekonomickými otroky, se kterými si mohou dělat otrokáři, co je napadne, a my se tomu nedokážeme nijak bránit, dobrota je příčinou naší žebroty. 
 
Ať si ti co nám vládnou, zkusí žít v Praze z minimální mzdy jeden rok, sytý hladovému nevěří, bezdomovců u nás rychle přibývá a nikdo do neřeší, pro ekonomické migranty z Afriky, jsme jenom ekonomicky ubohou tranzitní zemí, na jejich cestě do Německa a jiných bohatých národů. Začíná u nás docházet k rychlému vymírání a jenom nepřizpůsobivý příživníci se zde rozmnožují jako invazní druh, a nikdo to optimálně neřeší, vládnou nám totiž bezcharakterní kariéristi, co se řídí heslem, po mě potopa.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 1    Průměr: 5/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu