Vojenský robot nahradí klasické vojáky

Klasický voják je drahý a nekvalitní, robotický voják je levný a kvalitní, robotický voják nemusí vypadat jako lidský voják, ale může vypadat jako veliký had, co se plazí, takový plazící se ocelový had, je nenápadný, a může se protáhnout bez problémů malým otvorem, pokud se násilně poškodí nějaká část tohoto hada, může vojenský had tuto část odpojit, a ve zkrácené délce pokračovat v boji. Válečná operace může probíhat tak, že z letadla spadnou veliké bedny na padácích, a po dopadu z beden vylezou váleční hadi, a zahájí vojenskou operaci zcela nenápadně v noci.
Hadi mohou mít různé specializace, a různou velikost, na větší vzdálenost se hadi přepraví ve veliké kouli, která se pohybuje samostatně a zvládne pohyb i po vodní hladině, nebo po pouštním písku. Hadi zvládnou i šplhání po stromech, nebo po betonové zdi, povrch hadů bude mít barevné maskování, které se změní podle situace, takže splynou snadno s terénem. Na zabíjení budou hadi používat vysoké elektrické napětí, které nepřítele eliminuje.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu