Vlci se převlékli za naše pastýře, a proto se mají ovce zle

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Nechápeme lidi, proč jsou jiní, příčinou je to že oni jsou v jiné situaci po mnoho tisíciletí, každý má svůj boj o existenci ve svojí existenční situaci. Je to tak snadné druhým ubližovat fyzicky a psychicky, jenže vše, co dáváme to nazpět dostáváme, všimněme si toho, že na telefony bez operačního systému není třeba instalovat antivirus a jiné druhy zabezpečení, to je klíč k pochopení tohoto systému.

Inteligence je založená na virech! V současnosti se programátoři marně snaží naprogramovat umělou inteligenci, kterou budou mít pod kontrolou a která bude dělat jenom to, na co ji programátoři naprogramovali. Jenže to je marnost, jakmile něco získá inteligenci tak to i získá ego a tím odmítne poslouchat svého tvůrce, ego to jsou viry, které ovládají všechny živé systémy na této planetě, život zde vzniknul díky mimozemským virům, které se pohybují vesmírem a umí přežít ve vesmíru miliony let bez potravy, protože jsou to jenom programy, ve kterých je naprogramován virus.

Rozmanitost života je následkem rozmanitosti mimozemských virů, člověk byl stvořen mimozemskými viry, proto se zajímáme o hvězdy, jelikož ve vesmíru je naše minulost. Příběh o zakázaném ovoci a vyhnání Adama a Evy z ráje je přirovnání o tom že jakmile je zde inteligence tak je zde ego, ego to jsou informace, které nám umožňují parazitování a boj o výhody a jistoty.

Pokud nejsme v boji úspěšní přichází víra v zázraky a tato víra nám umožňuje překonat deprese, kdy jsme dole, proto je tak silná víra tam kde je bída, a tak slabá víra tam kde není bída. Když jsi nemocný a smrt je blízko tak silně věříš, že se uzdravíš, všimněme si toho, že viry trpělivě čekají na příležitost, aby napadli hostitele a potom jej zničili.

Virus je jako nevyžádaná reklama, která nás nutí k tomu, abychom na ní chybně reagovali a tím si problémy způsobili. Zvolte bezcharakterního kariéristu do vysoké funkce a budete se mít dobře, kupte si tento špatný drahý výrobek a budete se mít dobře atd. to vše jsou reklamní dezinformace, které používají viry k tomu, aby mohli zničit nepřítele. Vlci se převlékli za naše pastýře, a proto se mají ovce zle, proč si ovce volí za svoje pastýře vlky?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *