Ano, vše je zde jenom reklama, která dělá z trpaslíků obry, z díla poznáme velikost tvůrce, lidi se chtějí mít dobře, a proto si volí za svoje zástupce ty co je budou optimálně zastupovat a zajistí jim to, že se budou mít dobře, ale vždy se ukáže to, že si lidi za svoje zástupce zvolili trpaslíky. To mi celé připomíná anonymní fórum, kde trpaslíci radí trpaslíkům a ono to nefunguje.

Tak jako je test inteligence tak bychom mohli i udělat test pro trpaslíky, abychom poznali, kdo je trpaslík a kdo není trpaslík. Tento test by byl o tom napsat na počítači za hodinu zajímavý článek na soukromý blog, bez cizí pomoci. Najednou by se ukázalo to, že trpaslík bez vysokého podstavce je jenom ubožákem s nulovou hodnotou, pro trpaslíky je vysoký podstavec tvrdou drogou, na které jsou závislí. Proč zde existují pro trpaslíky vysoké podstavce?

Je to jako ve sportu, kde existuje první liga, která je pro úspěšné sportovce vysokým podstavcem, vysoké podstavce vznikli díky konkurenčnímu prostředí, kde vítězové získávají vysoký podstavec. Ten, kdo se dostane na vysoký podstavec dělá vše pro to, aby se tam udržel co nejdéle je to možné, co na tom že následkem bude zde pro lidi konzumní očistec, protože je zde dogmatická totalita.

V přírodě nejsou pro nikoho vysoké podstavce, zde je každý úspěch dočasně, proto je zde přírodní ráj, to, co nebojuje to degeneruje, jak zablokovat trpaslíkům mít pod sebou vysoké podstavce dlouhou dobu? Začneme lidi ve virtuální realitě skenovat a jejich těla po naskenování v krematoriu eliminovat, budeme existovat už jenom ve virtuální GVKB realitě kde bude všemu vládnout umělá inteligence a tím zde skončí problém s vysokými podstavci pro trpaslíky.