Rubriky
Kariérismus

Vládnou nám cvičené opice

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Vše je zde evolučně vyrobeno a nastaveno k nějakému speciálnímu účelu, každý subjekt je originál a čas vše sleduje a vadné subjekty předčasně recykluje, jsi jenom levný dočasný materiál na pokusy, vše je o tom, že z díla poznáváme tvůrce. Zjednodušeně je to zde jako šachová hra proti počítači, kde si můžete nastavit nakolik bude počítač chybovat, aby vás hra bavila, protože jsou síly vyrovnané, nikoho dlouho nebaví jenom vyhrávat, nebo jenom prohrávat, zde se dostáváme k extrémům, které nám způsobují problémy.

Víme že třeba počasí je spojeno často s extrémy a tak to řešíme oblečením, které odpovídá počasí, jsou zde přirozené extrémní situace a jsou zde i nepřirozené extrémní situace, jako je třeba sport, kdy jde sportovec do extrému, protože touží po vítězství, války jsou v mnohém podobné sportu, i zde jdeme do extrému protože chceme vyhrát. Jenže vše je zde mince co má rub a líc, aby mohl někdo v loterii vyhrát první cenu, tak zde musí mnoho lidí prohrát, nadbytek je zde díky nedostatku, štěstí je zde díky neštěstí, atd.

Jednoduchá pravidla jsou základem na kterém stojí; ekonomika, psychika, politika, víra, filosofie, fyzika, učení, práce, vztahy, atd. v jednoduchých pravidlech je si zde vše podobné a tak vznikli podobenství a mnozí kazatelé rádi používají podobenství, aby to posluchači lépe pochopili. Ti co zde mají moc a bohatství, nakoupili bezmocným malé boty, a nechápou proč lidi nechtějí v těchto malých botách chodit, ty malé boty to jsou; zákony, normy, předpisy, pravidla, atd. ano, vládnou nám všude mnoho století jenom cvičené opice, slepý nemůže vést slepé!