Abychom mohli u něčeho určit správnou hodnotu tak budeme muset použít porovnávání jde o to, jestli bude naše porovnávání správné? U něčeho je snadné určit hodnotu a u jiného je to obtížné, často z dálky mnohé má jinou hodnotu než z blízka, většinou platí to, že jak něco stárne, tak to ztrácí svoji hodnotu. Víte jaká je objektivní hodnota vašeho života?

Sebevrah ví že hodnota jeho života je malá, a tak chce spáchat sebevraždu, opakem je úspěšný člověk, který se má velmi dobře a chtěl by zde žít velmi dlouho a užívat si života. Lidi, co si myslí že je hodnota jejich života malá to řeší náhražkami jako je; léky na stres a depresi, dobré jídlo, sex, cigareta, pivo, víra v zázraky, Facebook atd. Problém s tím že je hodnota lidského života malá je zde už mnoho tisíciletí, příčinou je veliká konkurence, ve které je obtížné uspět.

Statistiky zjistili že za úspěchem člověka je vždy genetika a výchova, pokud je špatná genetika a špatná výchova tak následkem je i špatný osud který nejde změnit. Nebude to už trvat evolučně dlouho a začnou se lidi nahrazovat za autonomní roboty a umělou inteligenci, bude to ekonomická genocida kdy lidi budou předčasně umírat, protože nebudou mít zajištěné základní existenční potřeby.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..