Víte co je to manipulace?

Každá manipulace má příčinu a podle příčin manipulace rozdělujeme, gravitace manipuluje s naší planetou a díky gravitaci se naše planeta otáčí okolo slunce, to je přirozená manipulace, se kterou se musíme smířit.
Nepřirozenou manipulací jsou volby politiků, kdy se nás snaží bezcharakterní staří hloupí kariéristé, pomocí mediálních dezinformací, přesvědčit o tom, že je máme pustit k velikému státnímu korytu, aby se měli zde dlouho dobře. Dlouho jsme se zde setkávali s mocnými ideologickými diktaturami, co nám nutili násilím svoje chybné zákony, a ten kdo se chybné diktatuře pokorně nepodřídil, ten zle dopadl.
Když nefunguje manipulace s lidmi po dobrém tak se s lidmi manipuluje po zlém, kdo jsou vlastně ti mocní a bohatí manipulátoři, co na nás už mnoho století sobecky parazitují. Jsou to narkomani, moderní věda a statistika odhalila, že narkomani mají velikou touhu manipulovat s druhými lidmi, a pokud se jim to nedaří, tak se uklidňují nejčastěji tabákem nebo alkoholem.
U manipulace se setkáváme i s viry a parazity, jde o manipulaci, která nám mnoho škodí a musíme tak bojovat s viry a parazity. Jde o to mít manipulaci pod optimální globální kontrolou, řešením je lidi globálně naklonovat a místo mozků jim dát do hlavy GVKB počítače, tak se zablokuje v lidech jejich chybování, z lidí se stanou GVKB roboti na dálkové ovládání. Takto konečně zvítězí láska a pravda, nad nenávistí a lží, na věčné GVKB časy.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu