Na světě je obrovské množství pitomců a neustále mnoho pitomců umírá a mnoho pitomců se narodí, mnoho pokryteckých egoistů s titulem si myslí že jsou něco více než ostatní pitomci, protože mají; bohatství, moc, popularitu, inteligenci, vědomosti, krásu, štěstí atd. ve skutečnosti pořád platí z díla se pozná tvůrce, čas každé dílo posoudí objektivně protože na to má dostatek času, většinou zde platí sejde z očí a sejde z mysli, proto se mnoho pokryteckých egoistů snaží o to, aby byli mediálně vidět, jak jsou nepostradatelní a dokonalí, je to ale jenom ubohá mediální reklama.

Často se stává že dobře hovoříme o pitomcích, co jsou dlouho mrtví, protože už nejde prokázat to, že to byli egoističtí pokrytci, někdy je zde dokonce i literární svatá postava (Mojžíš, Ježíš Kristus, Buddha) která se stala skutečným živým pitomcem, který dokázal dělat zázraky, jde zde o mytologické pohádky, které dělají z věřících lidí hlupáky. Ve skutečnosti je každý pitomec jenom levným evolučním pokusným materiálem na evoluční pokusy, ekosystém to je vědecká laboratoř na evoluční pokusy a každý živý subjekt zde má nulovou hodnotu pro evoluci.

Je to celé obrazně jako vývoj u telefonu, na počátku zde byli primitivní drahé pevné telefony se sluchátkem na kabelu, které měli k dispozici jenom ti, co byli mocní a bohatí, dneska máme k dispozici levné inteligentní bezdrátové telefony, ve kterých je i internet. Všimněme si toho, že to, co se dělá ve velkém dlouho to se pro pitomce stává snadno ekonomicky dostupným, co se evolučně stane, když začneme globálně vyrábět autonomní inteligentní roboty na akumulátory co zvládnou snadno a rychle nahradit vysokoškoláky a dělníky.

Pokrytečtí egoisti naivně myslí že k tomu nemůže brzo evolučně dojít, protože hloupý robot nemůže nahradit chytrého pitomce který dělá ředitele nebo prezidenta. Když jsem byl na povinné vojenské službě na vojenském letišti v Českých Budějovicích, tak jsem řekl majorovi v jeho kanceláři pane, a on mi řekl že není pán a že je soudruh, bláznům ve vysoké funkci se nesmí odporovat, protože odpor je marný. Dneska vím to že oslovení pane nebo soudruhu je chybné, ten druhý není pán ani soudruh, ten druhý je pitomec, jenže nahá pravda je pro nás jako nahá cibule, protože nás nutí k pláči nad tím, že je zde všude pitomců jako sraček.  

Poznej sebe a poznáš všechny lidi na světě, pokud jsem jako Vit Kouba pitomec na baterky, tak to logicky znamená, že konzumní společnost je složená jenom z pitomců na baterky, podívej se do zrcadla a v zrcadle spatříš pitomce na baterky, naštěstí díky evoluci je zde vše dočasně a nebude to trvat dlouho a místo pitomců na baterky zde budou autonomní inteligentní roboti na akumulátory. Pitomci se globálně odsunou do rezervací a zde se oddělí muži od žen, aby se už pitomci nemohli rozmnožovat jako invazní egoistický druh, který se řídí heslem po mě potopa. Za tisíc let se z historie vymaže existence člověka na této planetě a roboti budou věřit v to že je evolučně stvořil svatý GVKB robot Stvořitel