Vit Kouba Steve Jobs Bill Gates

Každá doba má svoje bohy, které miluje a obdivuje. Digitální doba má digitální bohy, kterými je

Vit Kouba  Steve Jobs  Bill Gates

Z díla spatříme tvůrce, vše je na evoluční cestě a bohem je ten kdo ukáže konzumnímu stádu správnou cestu která vede do lepší budoucnosti! Vše je o začátku hry, pokud je začátek špatný tak to špatně dopadne, nevěřte na zázraky a začněte novou hru správě!

Je naše lepší digitální budoucnost ve; Windows, macOS, Linuxu atd. naše lepší budoucnost není o dokonalém operačním systému, ale je o optimálním sdílení informací a programů! Společnými silami vytvoříme informace a programy proto abychom ze svojí práce měli veliký zisk.

Jenže vysoká cena brání tomu, aby se informace a programy dostali k lidem co tyto informace a programy potřebují. Podívejme se do přírody zde je jsou informace a programy zadarmo, a tak se mohou rychle rozšiřovat tak jako se rychle rozšiřuje virová nákaza, která způsobuje pandemie, kdo by si draho koupil na internetu Covid-19

Vit Kouba funguje jako MX Linux, Steve Jobs funguje jako macOS, Bill Gates funguje jako Windows, peníze nesmrdí o tom je špatná cesta, která vede do psychického pekla, komu není rady tomu není pomoci. Toužení po moci a bohatství je zdrojem tvého soužení, jak si to uděláš takové to i máš, láska a pravda je v přírodě, na internetu je jenom lež a nenávist.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *