Víš, co tě bude už brzo čekat

Základem pro psychické zdraví je poznání toho, kdo já jsem, je těžké si přiznat to že jsi hříšný šílenec, proč je to pro hříšného šílence tak těžké si přiznat čistou pravdu? Problém je u svědomí, které je špinavé, a tak brání hříšnému šílenci v tom, aby si on konečně přiznal že je hříšný šílenec. Podívej se do svojí minulosti na to, jak jsi myslel a žil, slova mohou klamat, ale dílo klamat nemůže, z díla, které si zde stvořil je jasné to, že jsi hříšný šílenec.

Kauzalita praví že každý problém zde má svoji příčinu a co je příčinou toho že jsi hříšný šílenec, příčinou je to že každou lidskou organizaci násilně ovládají jenom hříšní šílenci, a to se zde globálně děje už mnoho tisíciletí, války v nahotě odhalují to, že nám vládnou hříšní šílenci, co staví koncentrační tábory s plynovými komorami, nebo házejí na obydlená města atomové bomby, nikdo z lidí není svatý a normální, každý je hříšným šílencem, co si hraje na to, co není.

Všechny snahy o to, aby se lidi změnili k lepšímu byli naivní a marné, z nuly nikdo číslo neudělá, jedinou možnou cestou je nahradit globálně lidi za autonomní inteligentní roboty na akumulátory, robot prezident bude vyznamenávat roboty, lidi skončí globálně v krematoriu, protože jsou to hříšní šílenci s nulovou hodnotou pro evoluci, nejsou lidi tak zde nejsou s lidmi už problémy.

Vše je zde evolučně dočasně, to, co zde vzniklo evolučně to i evolučně zanikne, zaměstnavatelé potřebují, aby zaměstnanci pracovali jako roboti na baterky, a tak zaměstnavatelé dostanou roboty, a tak budou spokojení, s roboty nejsou žádné problémy a náklady na roboty jsou oproti lidem minimální. Běž se dneska podívat na hřbitov ať víš co tě bude už brzo čekat, nejlépe jsou na tom ti, co se díky antikoncepci nenarodili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.