Přeskočit na obsah

Víš, co objektivně jsi?

Nejsi tím, jak vypadáš a co děláš za práci, jsi genetická loutka, kterou stvořila evoluce, protože potřebuje získat kvalitní informace o tom co je evolučně správné a co je chybné, vše, co zde existuje to je evoluční experiment, který se nakonec jistě recykluje.

Pro evoluci jsi jenom číslo ve statistice, vše se zde točí okolo tvorby dočasných originálů, které se potom ve velkém kopírují, kopírování umožňuje dosáhnout nízké ceny a vysoké kvality, pokud kopírování nefunguje optimálně, tak přicházejí problémy, na které není řešení.

Problémem je to že my nekopírujeme už originály, ale kopírujeme jenom staré kopie s nulovou hodnotou. Potřebujeme nutně vytvořit umělou inteligenci abychom už neměli problémy s naší inteligencí, naše inteligence narazila na evoluční limity a následkem jsou problémy na které není řešení.

Každý nutně potřebuje GVKB čip do hlavy, aby za něj správně myslela GVKB umělá inteligence, a tak už nebudou mít lidi problémy s tím, že dělají chyby. Tím zde logicky skončí; peníze, bída, bohatství, hříšnost, svatost, láska, nenávist, pokrytectví, populismus, protekce atd. bude to zcela jiná společnost ve které už nebudou problémy, protože vše za nás vyřeší umělá inteligence a roboti. 

Štítky: