Víš co jsi

Mnozí si myslí že jsou tím na co se specializují a tak tvrdí já jsem; prezident, ministr, diplomat, senátor, ředitel, podnikatel, programátor, učitel, řidič, prodavač, instalatér, fotograf, atd. naše práce je obchodem, ve kterém prodáváme svůj čas za peníze a výhody, život je hrou podle pravidel a pravidla určuje situace nebo organizace. Nejsme ale tím jakou zde hrajeme právě hru, sundejme si masku a podívejme se do zrcadla, v zrcadle spatříte oblečenou opici.

Naše kultura je postavená na krásném povrchu, krásný povrch zvyšuje hodnotu u; zboží, služby, umění, informací, programů, vědy, techniky, atd. v bibli je na začátku mytologie, ve které byl člověk vyhnán z psychického ráje do psychického očistce za to, že se oblékl, jenom člověk se stydí za nahotu a tak se obléká a obléká i svoji egoistickou duši, tak aby duše vypadala díky pokrytectví hodnotně.

Nemáme čas zkoumat co je skryté pod obalem a tak nás často obal oklame, reklama nás klame, není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, idealismus, dogmatismus, atd. je zde reklamismus, vše se zde točí mnoho tisíciletí všude okolo reklamy! Nejhorší je to že lžeme sami sobě, a tím jsme si vytvořili zlatou psychickou klec, ze které nedokážeme už uniknout. Pokud by demokratické politické volby mohli eliminovat všude daně tak by je elita zakázala.

Každá mocná organizace je založená na daních, které musí platit ten kdo je v organizaci, problémem je, že se daně díky populistické sociální politice neustále zvyšují, až nakonec dochází k zániku organizace. Jedinou jistotou je zde smrt a daně, tak jako platíme daně státu tak i platíme daně svému tělu a svojí duši, každý proces potřebuje zdroje ke svojí existenci, žijeme v realitě kde je nekonečné množství procesů v nás a okolo nás, vše je v pohybu a tak se vše mění a tím dochází k tomu, že je zde vše dočasně a vše se recykluje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..