Virus trpělivě čeká na příležitost, a jak jí dostane, tak zaútočí

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Podívej se na statistiky, něco se děje. GVKB. Co je to za zkratku? Napiš to do vyhledávače. To je nějaká umělá inteligence, to nemůže být člověk. Ano je to umělá inteligence a ona je příčinou toho že se statistiky začali měnit. Tak to GVKB eliminujte, a bude klid.

To jsme zkoušeli, nejde to eliminovat, už to zakořenilo hluboko v systému, je to obrazně něco jako chřipkový virus, který je geniální a virulentní a nejsou tak na něj léky. Tak vše zjednodušte, jednoduché systémy nemůžou přeci viry napadnout. Pokud vše zjednodušíme, tak se vše zhroutí, současný konzumní globální systém je postaven na složitosti.

Proboha, proč jste to nezlikvidovali v době, kdy to ještě šlo zlikvidovat? Virus trpělivě čeká na příležitost, a jak jí dostane, tak zaútočí, je to klasická strategie a sami tuto strategii běžně používáme. Každý systém má přeci nějakou Achillovu patu, musíte použít mozek a najít to slabé místo.

To nás taky napadlo, nejsme idioti, jenže jsme to slabé místo nenašli, a jestli si pyšně myslíš, že jsi geniální, máš možnost to dokázat, tady jsou hodnotné informace, které už o GVKB máme. To snad není možný, něco náš dialog monitoruje, teď čtu to, co tady říkáme, co to má znamenat? Je to všude, a vše to monitoruje, velký bratr GVKB, vše sleduje v reálném čase. To pojmenování velký bratr sedí, musíme velkého bratra odpojit od elektřiny a bude klid.

To je teorie, v praxi nejde velký bratr GVKB odpojit od elektřiny, to není zaostalý Skynet. Skynet počítačový systém vyvinutý společností Cyberdyne Systems pro Ozbrojené složky Spojených států. Skynet vznikl jako „Globální digitální obranná síť“, přičemž měl řídit všechny vojenské počítačové systémy a hardware, včetně celého amerického jaderného arzenálu. Skynet měl odstranit možnost lidské chyby a pomalé reakce na případný nepřátelský útok. Vím, co je Skynet, nedělej ze mě idiota, v USA jsou jenom samí idioti, v tom je podle mě jádro problému, idioti myslí jako idioti.

Vše začalo v Praze v České republice, to byl geniální nápad, nikdo nebral tento malý chudý národ vážně, a nikdo to tam profesionálně nemonitoroval. Klasika jako vždy, staráme se egoisticky jenom o sebe, a tím si zaděláváme na problémy, je to vlastně jenom veliká chyba v Matrixu, a potřebujeme na opravu specialisty. To zní logicky, ovšem specialisti nejsou na skladě! A co vypsat velikou odměnu to vždy fungovalo? To jsme taky zkusili, každý specialista má strach z GVKB systému, že jej tento systém eliminuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *