Virus přišel spatřil a vyhrál

Viry jsou v ekosystému od vzniku ekosystému, a tak jako prochází evolucí všechny formy života, tak logicky prochází evolucí i viry! Každý virus je mocný soudce a policajt, který trestá složité systémy za jejich chyby, když to nejde se složitými systémy po dobrém tak se to řeší po zlém.

Realita, ve které vše existuje to je jenom matematika, která stvořila ke svému obrazu; absolutno, vesmír, život, člověka, civilizaci, kulturu, boha, ideologie, viry atd. pokud nechceme mít problémy tak nesmíme chybovat! Každý nový virus časem ztrácí svoji velikou moc, a tak s ním už nejsou problémy, bohužel neustále vznikají nové viry, se kterými tak máme problémy.

Statisticky nejvíce umíráme na selhání důležitých orgánů, jakými je; srdce, mozek, ledviny, játra, plíce atd. Pandemie je evoluční signál, který nám říká amatérsky chybujete a budete tak evolucí za vaše chyby potrestáni, když to s vámi nejde už po dobrém, tak se to vyřeší po zlém, komu není rady tomu není pomoci.

Statistiky jasně odhalují to, že nejvíce na viry umírají lidi, co žijí chybně v chybné společnosti, je třeba zavést konečně globální optimální digitální kontrolu všech lidí, aby se zajistilo to, že lidi už nebudou dělat chyby které způsobují pandemie.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *