Virtuální emancipace

Obsah není dostupný.
Prosím povolte cookies kliknutím na Souhlasím v zobrazeném okně

Emancipace znamená vyproštění ze závislosti na někom nebo na něčem, získání svobody, společenské nezávislosti, rovných práv. Všechny mocné organizace mají snahu udělat z lidí ekonomické otroky, moc je zde díky bezmoci a bohatství je zde díky bídě, války a pandemie v nahotě odhalují to, že nás mocné organizace proměnili v loutky na dálkové ovládání.

Podívejme se na virtuální realitu, která nám dneska nahrazuje skutečnou realitu, jde hlavně o; televizi, rádio, počítačové hry, internet, intranet, mobilní telefony atd. Virtuální emancipace umožňuje lidem bojovat s dogmatickými totalitami ve kterých je protekce a cenzura která dělá z lidí ubožáky a pitomce.

Je snadné v hospodě nadávat na dogmatickou totalitu a je těžké začít ve virtuální realitě s totalitou bojovat, protože totalita si vždy najde způsob, jak svoje odpůrce násilně umlčet, podívejme se na popravu českých pánů v roce 1621. Je to celé o egoistickém parazitování člověka na člověku! 

Nevidím zde slušné lidi, ale vidím objektivně zde jenom egoistické parazity a rozděluji egoistické parazity na ty co jsou nahoře a ty co jsou dole, není zde socialismus nebo kapitalismus, je zde všude mnoho tisíciletí jenom dogmatická totalita. Reklama nás klame nejprve pomocí pohádek a potom pomocí politiky, čistá pravda je jenom v přírodě a vesmíru, v bibli a na Wikipedii čistou pravdu bohužel nenajdete, protože je zde tvrdá totalitní cenzura! 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *