Víra v zázraky je zde díky příběhům

Vše, co vnímáme to jsou příběhy, které jsou reálné nebo jsou iluzemi, víra v zázraky je zde díky příběhům, ve kterých jsou zázraky. Zázraky jsou pro nás drogou, díky které můžeme uniknout z reality kde nejsou možné zázraky. Když staré zázraky už nejsou populární tak je třeba přijít s novými zázraky co budou populární, každá víra odsouvá realizaci zázraků do budoucnosti a počítá chytře s tím, že jsme zde dočasně, a tak se zázraků nedožijeme.

Ve skutečnosti zázraky může vytvořit jenom vynález nebo patent, který se v praxi realizuje, hodnoty vznikají jenom z profesionální práce, jak si to uděláme takové to i máme, bylo a bude. Všechny vynálezy a patenty nám přinášejí výhody které vytvářejí dočasné zázraky, protože časem se každý zázrak stane samozřejmostí a už jej nebereme jako zázrak, největším vynálezem je to že umíme číst a psát, problém je v tom že není zde univerzální globální jazyk, a tak se nemohou informace šířit globálně. 

Příspěvek byl publikován v rubrice Ego se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.