Přeskočit na obsah

Víra má mnoho tváří

O našem malém národě pitomí cizinci tvrdí, že ničemu nevěříme a že jsme tak největší ateisti na světě, za vznikem každé víry je strach, proto lidi, co žijí v situaci kde mají mnoho strachu to řeší vírou v boha nebo věří něčemu jinému. Dogmatické totality nahánějí lidem strach, a tak lidi věří na pitomosti a stávají se tak z nich pitomci, které všemocné elity snadno ovládají jako ovce. Divoši nemají strach, a tak nevěří na pitomosti, strach stvořil boha a skutečným stvořitelem vesmíru a života je evoluce.

S příchodem umělé inteligence a autonomních robotů zde globálně skončí dogmatické totality které dělali z lidí mnoho tisíciletí pitomce, vše je zde evoluční experiment, a tak nové nahrazuje staré, se zánikem strachu z dogmatických totalit zanikne i svatá víra v pitomosti. Nevěřte na; Buddhu, Ježíše Krista, Alláha, Hospodina, Bráhmu, Kršnu, Šivu, Višnu atd. to jsou pitomé mytologie které z vás dělají pitomce, sekty a náboženství to je vždy víra v pitomosti, nejmocnější je zde jenom evoluce!

Podívejme se na vlastnosti evoluce a vlastnosti boha jsou stejné! Bůh a evoluce jsou; dokonalí, věční, všudypřítomní, spravedliví, geniální, všemocní, nepochopitelní atd. vše je o snaze udělat z lidí pomocí násilí otroky, aby se tak lidi rozdělili na otrokáře a otroky, rovnost je zde už jenom jen ve smrti! Není zde socialismus nebo kapitalismus je zde pokrytecký idealismus, protože lidi věří na pitomosti, a tak dělají samé pitomosti, pitomců je na světě jako sraček!

Štítky: