Přeskočit na obsah

Vím jistě to, že vše je dokonalá iluze

Vše, co naše smysly vnímají to jsou iluze, protože naše smysly nejsou dokonalé, a tak se nechají snadno mnohým oklamat. Čas a prostor se skládá jenom z protikladů mezi kterými je napětí, a tak po akci je zde reakce, vše je zde hra kde pravidla určuje organizace nebo situace a v této hře je každý úspěch dočasnou iluzí, každá naše pravda je subjektivní a relativní, protože známe vše povrchně. Stvořitelem všeho v nás a okolo nás je nekonečně veliký oceán složený z atomů a dat, tento oceán vytváří dokonalé hologramy, co vypadají jako vesmír nebo jako život, ve skutečnosti zde není vesmír ani život, není zde dokonce ani čas a prostor, to vše jsou jenom dokonalé iluze.

Zprávy nás informují o tom, že je zde; pandemie, konflikt, násilí, lež, krádež, válka, inflace, vandalismus, extrémismus, mafie, prostituce, drogy, přelidnění, rasismus, otroctví, smrt, bída, katastrofa atd. to jsou jenom iluze nic takového zde není! Mnozí si naivně myslí že ti, co zde všemu centrálně vládnou, nám zajistí to, že se budeme mít brzo všichni líp, ve skutečnosti je politika a ekonomika jenom mediální divadlo a politici a byrokrati jsou herci co hrají svoje role, všemu zde vládnou jenom informace a programy, lidi jsou jenom ubohé loutky, které ovládají informace a programy od narození do smrti.

Naše sny vytváří oceán složený z atomů a dat, sny v nahotě odhalují to, že existujeme ve světě iluzí, proto naše sny nechápeme, protože sny nemají normální logiku. Probuzení ze snů je vstup do světa tvrdých drog, život spojený s myšlením je o závislosti na drogách, které s námi chytře manipulují mnoho miliard let. Droga nám způsobuje dočasnou iluzi štěstí a tím vzniká závislost na; sexu, lásce, dialogu, obchodě, zisku, úspěchu, štěstí, zdraví, kráse, popularitě, penězích, moci, protekci, svatosti, cigaretě, pivu, marihuaně, vědomostech, inteligenci atd. závislosti ovládají lidi jako loutky. Proč se neustále ptáme, protože toužíme poznat to co neznáme, jenže není zde nikdo, kdo by znal správné odpovědi, nebo správné odpovědi někdy i dostaneme ale my je nepřijmeme, protože bychom se museli změnit.

Štítky: