Vím jistě jenom to, že nic o tomto složitém živém světě nevím

Ti co jsou nahoře, neustále vymýšlejí konzumní dogmata, aby do svých dogmatických sítí, mohli chytit ty, co jsou dole. Pokud se někdo drze začne bránit konzumnímu dogmatismu, tak je tvrdě potrestán, a někdy se z něj stává i mučedník. Vím jistě jenom to, že nic o tomto složitém živém světě nevím, jenom pyšný blbec může veřejně hlásat to, že on je neomylný, a že jeho subjektivní pravda je svatá.

Vše začne u člověka pohádkami a končí to politikou a reklamou, neustále je zde snaha přeprogramovat lidem mozky, a proměnit lidi v loutky, které mohou ti, co jsou nahoře, snadno ovládat pomocí dezinformací a chybných pravidel. Následkem je; extremismus, vandalismus, rasismus, nacionalismus, fanatismus, kariérismus, atd. každá akce vyvolá reakci, ve všem jsou protiklady s přímými úměrnostmi, jak si to uděláme takové to i máme.

Pokud lid chce, aby mu bylo líp, nemůže on očekávat změnu od politiků a podnikatelů, těm co jsou nahoře, je jedno to že se pracující lid má ekonomicky zle, protože oni se mají ekonomicky velmi dobře. Pravda je nahá, a proto je před námi utajená, lež je krásně oblečená do svatých dogmat, a tak nám už mnoho století globálně kraluje. To ta minulá vláda vám lhala, aby vás mohla okrádat, my vám nelžeme, a my vás neokrádáme.

Je to tak snadné kopnout mediálně do lidí, co se už tomu nijak nemohou bránit! Sebekritika u elity vyšla zde z módy, v módě je kritizovat ty, co se nemohou kritice nijak bránit, platy máme u nás jako v socialismu, ale ceny zde jsou už jako v kapitalismu, kde je chyba? Ti co jsou nahoře, žijí podle hesla, po mě potopa, je to o prioritách, svět je takový jaké má on priority, prioritou těch co jsou nahoře, je rychle získat výhody a jistoty, klíště tak dlouho přisáté bude, dokud se dosyta nenasaje tvojí krve.