Více lidí toho i více dokáže

Na vysoké funkce je třeba přijmout více lidí, dejme tomu na funkci prezidenta republiky bychom, přijmu-li 12 prezidentů, logicky by se prezidentům snížil plat tak, aby to stát stálo stejně peněz, jako když zde byl jeden prezident. Pokud by nějaký prezident onemocněl nebo si vzal dovolenou, tak by se to ani nepoznalo, je třeba dát lidem, co jsou nahoře více svobody a jistoty, že mohou bez problémů onemocnět a vzít si dovolenou. 
 
Ráno by se házelo kostkou, a komu by padlo nejvíce, ten by ten den dělal prezidenta a ostatní by mu s jeho prací pomáhali. Žijeme ve světě, kde se vše dělá kolektivně, a tak i funkce prezidenta bude kolektivní, práce v otevřené kanceláři která je kolektivní, je to nejlepší pro lidi co jsou na vysokých státních funkcích. Více lidí toho i více dokáže, navíc by se mohli porovnávat konečně výsledky práce prezidentů ve velikém kolektivu, logicky polovina prezidentů by byli ženy, aby tak vypadal tento prezidentský kolektiv normálně.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Tento web používá Akismet na redukci spamu