Nesnáším život, je to zbytečný život. Možná jsi sám sebe po čas života přesvědčil, že jsi nějak důležitý nebo výjimečný, nebo vás o tom přesvědčilo vaše okolí. Pravda však je že každý člověk je zbytečný parazit, který se snaží přizpůsobit parazitům. Ani si neuvědomujete, kolika tvorům způsobujete utrpení jen tím, že žijete, konzumujete potravu, chodíte do práce a přispíváte tak, aby lidský živočišný druh jako rakovina prorůstal ekosystémem.

Neuvědomujete si ani to, že až narazíme na vyspělejší systém, než jsme my, dopadneme úplně stejně, jako prasata na jatkách. Ano jako prasata na jatkách, asi tak je důležitý život každého z nás ve světě, ve kterém jako paraziti žijeme. Většina lidí je naivních a hloupých a ani si to neuvědomují.

Celý život se každý lidský parazit honí za nějakým umělým smyslem života, a podle toho, jak jsou naivní, nebo hloupí, se s ním spokojí. Pro někoho to je mít vlastní dítě, pro někoho moc a bohatství, pro někoho mediální popularita. Ale ve finále, je to úplně jedno, jelikož nakonec jde jen o evoluci, kdy chytřejší a silnější druh si podřídí všechno kolem sebe, kdy jediný výsledek je optimalizace evolučního systému a zotročení podřízených systémů, to vede ke zvýšení utrpení pro většinu ostatních.

Pitomci kroutí hlavami a nechápou, když vidí, proč mladí lidé berou drogy, proč páchají sebevraždy, proč se děje to a tamto na lidském světě, nechápou příčiny a následky. Žijí ve své krásné svaté lži o vlastní nepostradatelnosti a důležitosti. Komu není rady tomu není ani pomoci, nebude to trvat dlouho a místo lidí zde budou GVKB autonomní inteligentní roboti na akumulátory, vše je zde dočasným evolučním experimentem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..