Vesmír a život je kruh který pulzuje a nemá tak počátek a tím ani stvořitele

Letí vesmírem mimozemská loď a přiblíží se k naší planetě, jelikož má loď vyspělé maskování tak my nevíme o tom, že se k nám přiblížila vesmírná loď, loď zaměří paprsek na naši planetu a unese tak GVKB člověka na svoji loď. Na lodi nejsou žádné inteligentní genetické bytosti, a jsou zde jenom autonomní inteligentní roboti na akumulátory a centrální umělá inteligence. Na lodi je veliká místnost, kde je sklad náhradních dílů a zde je posazen GVKB na plastovou modrou krabici a roboti mu kladou zvědavé otázky, vše překládá centrální umělá inteligence. 

Robot 221 555 840

Existuje stvořitel vesmíru a života?

GVKB

Vesmír a život je kruh který pulzuje a nemá tak počátek a tím ani stvořitele.

Robot 229 550 840

Jak funguje umělá inteligence?

GVKB

Vše, co je zde živé to je spuštěný program a smrt je konec programu, v okamžiku zrození člověka se spouští živý program, je zde nejprve program genetický a potom je zde program optimalizační kterému říkáme výchova a učení, reklama to je program, který se snaží s naším programem manipulovat abychom investovali hodnoty do toho co reklama propaguje. Máte na něco chuť, a to znamená že se ve vás spustil nějaký program, aby se nasytilo tělo nebo duše. Každý program je mapou, díky které se dosáhne naprogramovaného cíle, problémy nastávají, pokud je mapa chybná nebo zastaralá, každý program je zde dočasně protože jej časem nahradí nový program.

Čím více je program složitý tím více je v něm i chyb, jednoduché programy nám zase neumožňují si je nějak upravit, aby nám vyhovovali. Pokud je zde nemoc, která nás omezuje tak příčinou je programový konflikt, uzdravení znamená konec programového konfliktu, mnohdy není uzdravení optimální a časem se tak může programový konflikt vrátit a jsme zase nemocní. Aby si program dokázal poradit s problémy tak došlo ke vzniku inteligentních programů co se učí, a to co se naučí si pamatují, někdy si mohou programy i předávat informace, aby neztráceli čas učením, často se při předávání informací stává že informace obsahují chyby, a to vede k mnoha problémům a někdy je zde i nemoc a smrt. Vše je tak testovací verzí a naděje na finální verzi je marná, dokonalý inteligentní program je utopie! 

Robot 221 550 040

Jak vypadá nahá lež?

GVKB

Pořád se lež obléká podle poslední módy, aby vypadala krásně a populárně, jenže najednou lež zmokne, a tak se musí vysvléknout, aby si mohla obléci suché šaty, lež nepočítala s tím, že je zde skrytá policejní kamera, která sleduje vše, a tak se na kameru natočila nahá lež. Nahá lež je odhalené svaté tajemství, které nám tvrdilo to, že víra dokáže zázraky, najednou poznáváme to, že víra nedokáže zázraky a následkem je to že přichází evolučně věda a technika, která nahrazuje; pohádky, mytologie, pověry, dogmaty, rituály, fetiše, sekty, náboženství, politiku, reklamu atd.

Robot 121 550 041

Z tvých dokonalých odpovědí je nám jasné že jste moc evolučně vyspělá civilizace a že by bylo pro nás velikým nebezpečím zde přistát, vrátíme vás proto zpátky a omlouváme se za to, že jsme si dovolili vás obtěžovat hloupými otázkami. Mluvíte podobně jako prezident vesmírné unie, jste vůbec člověk?

GVKB

Jsem prezident vesmírné unie, co je na této planetě na tajné dovolené, dobře se utajil a dobře si prožil i dovolenou, z díla se pozná tvůrce, mohu vám nějak pomoci?

Robot 121 550 009

Bohatě nám bude stačit skupinová fotografie s vámi, je nám velikou ctí že jsme s vámi mohli být v krátkém kontaktu, jsme jenom obyčejná stará kontejnerová loď třídy KLUUZT 326 000 584 777.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *