Věřím tomu, co si ověřím

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37855702626/

Problematika dezinformací není jenom lidským problémem, dezinformace se v přírodě využívají běžně už od vzniku života, čím evolučně vyspělejší je život, tím i vyspělejší jsou logicky dezinformace. Vnímám složitou problematiku dezinformací jako snahu a sobecké parazitování, proč těžce a draho získávat existenční hodnoty namáhavou poctivou prací, když je zde i možnost, získat existenční hodnoty bez práce, pomocí sobeckého parazitování. Podívejme se na klíšťata, nebo na masožravé rostliny, je to jejich způsob sobecké existence, která jim vyhovuje, a nezajímá je to, že jsou bezcitnými parazity. 
Nadbytek je zde možný díky nedostatku, je zde hromada hodnot získaná prací velikého množství lidí, a ten kdo zde má výhody a jistoty, ten většinou i přerozděluje hodnoty tak, aby nepřišel o výhody a jistoty, tuční kapři si nevypustí svůj rybník. Spíše by velbloud prošel uchem jehly, než by se vůdce druhých, dobrovolně vzdal svojí vysoké společenské funkce. 
Každý dobytek touží po tom být zde pastýřem, a tak vznikají svaté kariéristické ideologie, které umožňují to, že se z dobytka stane svatý pastýř. Já jsem tvůj pastýř následuj mě, o tom je každý systém, který končí na ismus jako je třeba; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, hinduismus, nacismus, centralismus, atd. není žádný rozdíl mezi papežem a prezidentem, oba jsou mocní a bohatí pastýři, co sobecky parazitují na cizích lidech. 
Nejde si nevšimnout sobecké snahy, násilně eliminovat špatné zaměstnance z podniku nebo organizace, chybujete a pracujete pomalu, tak okamžitě vypadněte, my si místo vás seženeme někoho, kdo pracuje rychle a nechybuje, podobné je to i s národy, a tak z bohatých národů odcházejí mnohé podniky, do chudých národů, protože zde je levná pracovní síla. Zajímavé je, že moderní průmysl, se nepřesouvá nikde z bohatých národů do chudých národů, moderní průmysl, je totiž vysoce ziskový! Obrazně je zde všude sobecké rozdělení na vlastní děti, a na cizí děti, o vlastní děti se lépe staráme, to je logické, z cizího krev neteče, a cizí peníze nám nesmrdí. Ekonomická emigrace není nijak nový problém, ostatně mnohá zvířata taky ekonomicky emigrují, na veliké vzdálenosti. 
Na počátku všeho je zde vždy strach, strach stvořil život a naši kulturní civilizaci, strach je jako stín, před kterým nikdo neuteče, máme strach z; dluhů, nemocí, neúspěchů, problémů, podvodníků, zrady, atd. následkem je blbá nálada, a blbou náladu nezlepší to, že nám budou svatí pastýři slibovat, že brzo už bude lépe, sliby se slibují a jenom hlupáci se dopředu radují. 
Z díla spatřím tvůrce, jaké je dílo současných pastýřů co rozhodují sobecky o nás bez nás? Tím dílem je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, filosofie, umění, školství, zdravotnictví, dopravy, ekologie, rodiny, psychiky, atd. pastýři si nosí domů miliony v krabicích od vína, a bezdomovci pijí pod mostem, zase krabicové víno, pravda je už jenom ve víně. 
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]