Velké číslo vznikne díky tomu, že je zde miliony nul

Jenom ve smrti jsme si rovni, někdo je zde nulou a jiný je zde velikým číslem, veliké číslo vzniká díky tomu že je zde miliony nul, není zde pro nuly žádný zaručený recept na to jak se stát velikým číslem, je to většinou otázka osudu a štěstí. Za vším najdete ohraničení které nulám neumožňuje aby se snadno stali velikým číslem, naše možnosti a schopnosti jsou mnohým násilně ohraničeny, mnohé hranice jsou nám skryté a tak si myslíme že zde nejsou.

Civilizace je o náhražkách a nebude to už trvat dlouho a nahradíme lidi za roboty, robot prezident bude vyznamenávat roboty a roboti v továrnách budou vyrábět roboty, lidi opustí civilizaci a budou žít jenom v rezervaci. Nevěřte na to že když díky; modernizaci, optimalizaci, digitalizaci, globalizaci, robotizaci, atd. zanikne mnoho pracovních míst tak že vzniknou nová místa, to je jenom utopie.

Když lidi nebudou mít práci tak nebudou mít logicky ani peníze a tak budou muset odejít do rezervace, veliké dluhy u národů a rodin jsou následkem nedostatku práce za velikou mzdu, k čemu je vám ubohá práce z ubohou mzdu, když máte jenom samé dluhy a bojíte se že onemocníte a exekutoři z vás rychle udělají bezdomovce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..