Velikou roli v našem životě hraje ekonomika

Náš svět o dualitní a tak po aktivitě je nutná pasivita a po hladu je nutné nasycení, často je třeba řešit problémy, a když je konečně vyřešíme, tak zjistíme, že zde jsou zase nové problémy. Je snadné vynášet povrchní soudy, aniž bychom z blízka něco poznali, spěcháme a nemáme čas na to něco z blízka poznávat.
Velikou roli v našem životě hraje ekonomika, vše zde má nějakou hodnotu a tak se o hodnotné staráme a to co je nehodnotné to eliminujeme, vše plyne jako řeka a tak to co včera bylo správné to je dneska chybné, to co bylo včera hodnotné, to dneska nemá žádnou hodnotu, snažíme o to, abychom měli v tomto konzumním systému hodnotu, a tak se na něco specializujeme, a děláme to dlouho profesionálně.
Dokonalost se skládá z mnoha maličkostí, ale být v něčem dokonalým profesionálem, to není maličkost, když se profesionál podívá na to, jak začínal, tak si uvědomí, že začínal jako amatér, který mnoho chyboval, to je normální, že trvá velmi dlouho, než se z amatéra stane profesionál, proto je zde často snaha amatérů, vytvořit iluzi toho, že jsou profesionálové.
Mnoho prezidentů a ředitelů, se na mě často obrací se svými problémy, protože vědí to, že jsem nejmoudřejší člověk na světě, a že dobrá rada je nad zlato, troubové se logicky nezajímají o moje rady, a myslí si, že jim poradí jiný trouba, nebo že si poradí sami, následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, vědy, techniky, umění, školství, morálky, psychiky, atd. komu není od GVKB rady tomu už není pomoci.
Je snadné vandalsky zničit EU, pomocí toho že zde jsou v EU u moci političtí a byrokratičtí vandalové, co zvou do EU zlé parazity, anebo vymýšlejí mnoho nesmyslů a blbostí, které škodí ekonomice a politice v EU, z díla je spatřen přeci tvůrce, a jaké je dílo těch co jsou u moci v EU, ekonomika v EU jde ke dnu, a dluhy všech států v EU neustále narůstají. Polovina lidí v EU žije pod hranicí existenčního minima, ale elita v EU, rozhazuje obrovské finanční částky, za hlouposti a nesmysly.
Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]

Tento web používá Akismet na redukci spamu