Veliké státní nesplatitelné dluhy

Proč žijeme na dluh? Komu vlastně dlužíme, kdo je naším objektivním věřitelem? Naším objektivním věřitelem je počítačový program v bance! Banky půjčují peníze, které nejsou už dávno kryté zlatem, nebo jinými fyzickými hodnotami. Banky vytvářejí peníze z nuly, je to veliký zázrak, něco jako výroba hodnotného zlata z nehodnotného prachu, vlastně jde o dokonalý globální podvod!

Státy tvrdí že musí bankám platit veliké státní dluhy a tak nemají peníze, ve skutečnosti je to obrovský tunel na státní peníze, tyto peníze proudí na konta nejbohatších lidí na světě, to že občas nějaký stát zkrachuje, to je nejbohatším lidem na světě jedno. Všimněme si toho, že stát má obrovský dluh, ale politici mají veliké platy, a stát má velikou armádu, vše je to divadlo, ve kterém se z diváků dělají hlupáci!

Existuje zde totiž hospodaření, které se ukazuje veřejnosti a skryté hospodaření které se veřejnosti už neukazuje. Z utrácení poznáte největší parazity, pokud někdo letí soukromým letadlem na zbytečnou návštěvu, tak zde jde o velikého ekonomického parazita. Zloděj honí zloděje a lhář honí lháře, pravda a láska je zde uvězněná aby zde s ní nebyli problémy. Jádrem problému je selhání kontroly nad penězi, je třeba peníze zakázat a nahradit je bodovým systémem, který používají školy.

Hodnoty budou jenom na příděl, a každý bude mít pod kůží GVKB čip aby zde nebylo možné podvádění, nebude zde už možné, že někdo někam poletí sám soukromým letadlem, nebo že někdo bude mít k dispozici zámek. Potraviny se nebudou prodávat, budou jenom veliké jídelny, kde každý dostane třikrát za den jídlo na talíř. Nebude zde ani soukromý majetek a nebudou zde ani autorská práva, ten kdo bude ekonomickým příživníkem, ten bude v krematoriu eliminován.

Díky za vaše ohodnocení
[Celkem: 0    Průměr: 0/5]