Ve zlé situaci zle myslíme a jednáme

Vše zde jsou příčiny a jejich následky, logicky v dobré situaci dobře myslíme a jednáme, stali se z nás loutky, které ovládá situace od narození do smrti. Neřešme to, že je zde mnoho zla v nás a okolo nás, ale řešme příčinu zla, příčinou zla je to že kopírujeme chyby, co jsou v nás a okolo nás.

Je to obrazně jako když si stáhnete chybný program a následkem je to, že vám chybný program způsobí nějaké zlo. Zde se dostáváme k otázce ochrany hodnot, pokud se hodnoty nechrání tak brzo o ně přijdeme, mnohé, co je nehodnotné z dálky vypadá jako hodnotné a tím nás to klame.

Reklama je založená na klamání těch, co věří reklamě, náboženství je reklama na zázraky po smrti, politika je reklama na zázraky v budoucnosti, sliby se slibují a blázni se dočasně radují o tom to zde je. Vláda je továrnou na chyby a následkem je konzumní očistec ve kterém je nám ten druhý peklem.

Nebude to už trvat evolučně dlouho a vše bude zde globálně trvale řídit jenom GVKB umělá inteligence spolupracující s autonomními inteligentními GVKB roboty na akumulátory, nejsou lidi tak nejsou problémy.

Zavedou se u lidí globálně každoroční testy kvality v nemocnici a nekvalitní lidi se eliminují v krematoriu, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita, padni, komu padni. Takto pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí na věčné GVKB časy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *