Ve vašem myšlení je mnoho špíny

Jsem podnikatel a podle druhých prý mám syndrom vyhoření a byl jste mi doporučen od kamaráda co je podnikatel. Z toho si nic nedělejte v podnikání je běžné, že podnikatelé mají problém se syndromem vyhoření, je to jako ve vrcholovém sportu, kde přichází vyčerpání a je nutný dlouhý odpočinek. Napište mi nějaké léky abych se brzo uzdravil.

Chcete se léčit nebo se chcete uzdravit? Pomocí léků se přeci uzdravím. Je to jako s hubnutím, pomocí léků zhubnete, a tak potom přestanete léky brát a vrátí se vám zase původní veliká váha. Tak co mi doporučíte abych se uzdravil ze syndromu vyhoření?

Ve vašem myšlení je mnoho špíny a dokud tu špínu neuklidíte tak se neuzdravíte, tou špínou jsou staré nepotřebné informace, podívejte se na děti, jak jsou šťastné, protože nemají ve svém myšlení staré nepotřebné informace, a tak nemohou porovnávat minulost a současnost.

To zní hezky ale jak se uklízejí staré nepotřebné informace v hlavě? Moderní doba nám konečně přinesla nové možnosti, dostanete do hlavy čip napojený na virtuální realitu, a tak se rychle vyléčíte, po vyléčení se vám čip z hlavy zase vyndá. Jak dlouho budu mít ten čip v hlavě a budu moci podnikat, když budu mít ten čip v hlavě?

Většinou mají lidi čip v hlavě od pěti let do deseti let záleží jenom na tom, kolik je v hlavě špíny, po dobu, co budete mít čip v hlavě můžete podnikat čip vás nebude nijak omezovat, každý měsíc se u mě zastavíte a já se podívám, jak to probíhá a nastavím vše optimálně podle situace.

Je to na pojišťovnu? Pojišťovna hradí jenom polovinu nákladů a druhou polovinu budete muset zaplatit, je to jenom deset tisíc korun měsíčně. Pokud se vám to zdá drahé tak si najděte někoho jiného, ale pochybuji, že někoho najdete, kdo bude levnější, můžete si ale dát vše do nákladů na podnikání, jako náklady na úklid. 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *