Politika vznikla díky míru, válka a mír je extrém a každý extrém, dělá z lidí blázny o tom to zde je! Vlastně žádný mír zde nikdy nikde nebyl, protože každý mír je válka vedená jinými prostředky. V době míru bojujeme s konkurenty abychom byli v nějaké specializaci úspěšní, ve válce bojujeme s cizinci abychom nad cizinci vyhráli, mír je tak už jenom na hřbitově, protože mrtví už nemohou mezi sebou bojovat. 

Co je to život? Život je evoluční experiment, ve kterém uspěje to, co je lepší než konkurence, proto je život; hrou, soutěží, bojem, konkurencí atd. pokud nemůžeme bojovat tak z toho onemocníme tělesně a psychicky, protože jsme byli evolucí stvořeni a vychováni k boji o hodnoty. Veliká spotřeba alkoholických nápojů a cigaret odhaluje to, že většina lidí na světě je nemocná, protože z nich nemocná společnost udělala loutky na dálkové ovládání s nulovou hodnotou.

Sociální sítě na internetu se stali digitálními sektami, které nabízejí uživatelům iluze úspěšnosti, jenže úspěšný je jenom provozovatel sociální sítě on má zisky z reklamy, návštěvníci jsou jenom konzumenti reklamy, na kterých vydělává provozovatel sociální sítě.

Naše civilizace se rychle evolučně mění a nebude to už evolučně trvat dlouho a díky; automatizaci, optimalizaci, digitalizaci, globalizaci atd. dojde k tomu, že přijde globální krize a následkem bude globální genocida, robot prezident bude vyznamenávat roboty, nejsou lidi nejsou problémy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..